Self Sigorta’da Ödül Kazanmak Çok Kolay!

Referans ödül programı ile ödül kazanmak için arkadaşlarınıza, ailenize veya tanıdıklarınıza SelfSigorta.com’u  tavsiye edin. Tavsiye ettiğiniz kişilerin Self Sigorta’dan ilk defa satın aldıkları kasko, konut – dask sigortası ve sağlık sigortası poliçeleri için ödedikleri tutarın %5’i, trafik sigortası için ise %3’ü kadar indirim kazanın.

Ayrıca duyuracağımız çeşitli kampanyalara katılın, daha çok ödül kazanın!

Self Sigortadan poliçesi olan herkes referans ödül programından faydalanabilir.

“Referans Ödül Programı” ile kazanmak için;

  • Sigorta ihtiyacı olan arkadaşlarınıza, ailenize veya tanıdıklarınıza sigorta poliçelerini satın almaları için Self Sigorta’yı önerin.
  • Önerdiğiniz kişiler, 0224 249 0 248 Self Sigorta Destek Hattı’nı aradıklarında sizin referansınızla Self Sigorta’yı aradıklarını Sigorta Danışmanlarımıza bildirmeleri veya web sitemizden tavsiye et kazan bilgi formunu doldurmaları yeterlidir.
  • Önerinizle SelfSigorta.com’dan poliçe satın alan her referansınızın SelfSigorta.com’dan satın aldığı ilk trafik sigortasında poliçe tutarının %3’ü, ilk kasko,konut – dask sigortası veya sağlık sigortasında ise poliçe tutarının %5’i oranında ödül kazanın.
  • com’dan alacağınız bir sonraki trafik, kasko veya sağlık sigortasında biriken ödüllerinizi kullanınve poliçenizi indirimli satın alın.

Referans Olan Müşteri

Referans ile Gelen Müşteri

Menü