Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!

Konut sigortası nedir?

Konut sigortası, evinizi ve ailenizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlar.

Neden Konut Sigortası Yaptırmalısınız?

Konut sigortası satın alarak konutlarınızda meydana gelen hasarları teminat altına alabilirsiniz. Bu şekilde sadece kendi hasarınızı değil, bağlı hasarları da sigorta şirketine karşılattırabilirsiniz.

Konut Sigortası Hangi Riskleri Kapsar?

Konut sigortası, bina ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan eşyaları güvence altına alır. Konut sigortası teminatları sigorta şirketlerine göre farklılık gösterse de genellikle yangın ana teminattır.

Konut Sigortası Kapsamdışı Konular

Konut sigortalarında da diğer tüm sigortalarda olduğu gibi kapsam altında olan ve olmayan haller özel ve genel şartlar ile belirtilmiştir. Bu şartları kapsamlı olarak derledik.

En Uygun Konut Sigortası Fiyatları

En uygun konut sigortası fiyatları için konut sigortası başvurusu yapın, bilgilerinizi anında sigorta şirketlerine iletelim, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri konut sigortası tekliflerini sunmak için size dönüş yapsın.

Konut Sigortası İndirimleri

Konut sigortasında alarm indirimi ve hasarsızlık indirimi’nden faydalanılabilir. İndirimlerin detayları ve indirimden faydalanmak için yapılması gerekenleri sizin için bir araya getirdik.

KONUT SİGORTALARI