Cebinizi Koruyan, Cep Telefonu Sigortası Fiyatlarını Sorgulayın!

Çatlar masraf, kırılır masraf….

Cep telefonları hep masraf. Dilerseniz siz de düşük primler ile cep telefonunuzu sigortalatın cep telefonunuz dert olmasın.

Cep Telefonu Sigortası, cep telefonlarınızda yaşanacak kırılma, zarar görme gibi durumlara karşı cihazınızı güvence altına alan sigorta ürünümüzdür. Cep Telefonu Sigortası ürününü Mini Cep Sigortası ve Geniş Teminatlı Cep Sigortası olarak iki ayrı teminat seçeneği ile hazırladık. İhtiyacınıza göre ürün paketini seçebilir ve telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.

Teminatlar Geniş Teminatlı Cep Sigortası Mini Cep Sigortası
Kaza Sonucu Hasar Görme
Ekran Kırılması Yılda 2 kez
Yüksek Voltaj ile Hasar Görme
Sıvı Teması
Hatalı Aksesuar Kullanımı
Yedek Telefon

Yedek Telefon : Ürünün tamamen hasarlanması sonucu kullanılamaz hale gelmesi durumunda müşterilerimize benzer özelliklere sahip yedek cihaz temin ediyoruz.

CEP TELEFONU SİGORTASININ FİYATI NEDİR?

Sigorta bedeli; cep telefonunuzun marka, model ve yıl bilgisine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama olarak telefonunuzun piyasa bedelinin %10’u kadar bir tutar ile cep telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz. Üstelik bu bedeli 9 eşit taksit ile herhangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz.

CEP TELEFONU SİGORTASINI NASIL ALABİLİRSİNİZ?

Cep telefonu sigortanızı almak için Bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Acentemizden poliçenizi aldığınızda;

1. Size kısa mesaj ile bir bilgilendirme iletilecektir. Bu bilgilendirmede poliçenin aktifleştirilmesi için gerekli olan mobil uygulamanın indirme linki ve şifresi yer almaktadır.

Techno Sure Bilgileriniz: 65771 HN476 http://url6.de/TSAPPLE B331

2. Bu programı telefonunuza indirerek, olası sorunları tespit etmeye yönelik testi yapmanız gerekmektedir. Test otomatik olarak, çok kısa sürede indirilen uygulama üzerinden yapılmaktadır.

3. Telefon testi bittiğinde ekrandan poliçenizi indirebilirsiniz. Artık cep telefonunuz HDI Sigorta güvencesi altında.